Новини
 
                                                  
 
                                            
22.01.2020 року                                                
Свято єдності і віри у краще майбутнє України
   22 січня на честь святкування Дня Соборності України на мосту через річку Збруч у с.Гуків, що з'єднує Хмельниччину і Тернопільщину відбувся ланцюг єднання Гуківської та Скали-Подільської громади. У заході взяли участь перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький, голова Скали-Подільської селищної ради Віктор Мирончук, громадськість тощо. Після традиційного обміну привітаннями та короваєми на мосту здійснено з'єднання Державного Стягу.
   Присутні пішою ходою вирушили до пам'ятника Роману Шухевичу, де були покладені квіти. Проведено молебень в ім'я незалежності та єдності України.
   Перед присутніми виступив перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков. Едуард Леонідович привітав присутніх зі святом, побажав усім мудрості, сил та наснаги у розбудові української держави, щоб в ній був мир, єдність та людська взаємоповага. Він підкреслив, що сьогодні
ми віддаємо данину пам'яті усім поколінням українців, які полягли за Україну та вшановуємо військових, що зі зброєю в руках продовжують захищати східні рубежі від російського агресора. «Як вчить нас історія, в єдності - наша сила. Українці - різні, але Україна у нас одна. А тому День Соборності має зближувати і об'єднувати усіх нас навколо нашої історії, мови, Героїв», - зазначив перший заступник голови РДА Едуард Шляков.
   До учасників зібрання звернулися також голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький, голова Скали-Подільської селищної ради Віктор Мирончук та інші.
  
Під час культурно - мистецької  програми аматорськими колективами були виконані музичні  номери тематичної спрямованості.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020