Новини
 
                                                  
 
           
28.10.2019 року                                                              
Відбулася апаратна нарада 
    Проведено апаратну нараду під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Едуарда Шлякова.
   На початку зібрання заступник голови РДА Петро Кравцов розповів про участь делегації Чемеровеччини у зустрічі з заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком та експертом з земельних питань Сергієм Біленком, яка відбулася 25 жовтня у м.Хмельницький.
     Із інформацією про роботу Чемеровецького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області за 09 місяців 2019 року виступив його керівник Іван Вінярський. Іван Антонович повідомив, що діяльність уповноваженого органу з питань пробації протягом 2019 року була сконцетрована на реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації, здійснення організаційного, методичного забезпечення заходів досудової, наглядової пробації, взаємодії з державними і громадськими організаціями, забезпечення контролю за дотриманням правлюдини при виконанні покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. Протягом звітного періоду виконано 93 судових рішень. У поточному році на облік було поставлено 51 особу. За його словами наразі у Чемеровецькому районі у розшуку не перебуває жодної засудженої особи. Він також зупинився на заходах, втілення яких спрямовуватиметься на здійснення профілактичної роботи з виправлення засуджених, запобігання вчинення ними повторних злочинів. 
    Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Царук ознайомила присутню аудиторію із підготовкою закладів освіти до осінньо-зимового періоду.
    Заслухано інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.
    Перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков під час обговорення доповідей підкреслив, що злагоджена робота гілок місцевої влади - це запорука покращення добробуту людей та розвитку різних сфер господарювання району. Едуард Леонідович підбив підсумки наради та побажав усім плідного робочого тижня  задля реалізації пріоритетних завдань.   
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019