Новини
 
                                                  
 
27.12.2018 року                                                                
               
Прем'єр-міністр: Порозуміння всіх гілок влади - запорука подальшого економічного зростання
Порозуміння всіх гілок влади і злагоджена робота державних інституцій є запорукою подальшого економічного зростання. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи останнє в цьому році засідання Кабінету Міністрів.
Глава Уряду наголосив, що 2018 рік став роком збереження економічної стабільності і реалізації необхідних трансформацій у різних сферах життя. Сильна економіка, за словами Володимира Гройсмана, це високий рівень життя, потужний сектор безпеки і повага в світі.
«За останні роки ми отримали не один удар долі, але ми знаємо, що наше майбутнє у наших руках. І хочу, аби всі були об'єднані навколо ідеї сильної держави, - сказав Прем'єр-міністр. - Ми маємо 2,5 року зростання. І можемо пришвидшуватися. Для цього потрібні інвестиції, модернізація, зміна моделі економіки. Тож ми запустили низку ініціатив, які дадуть результат».
У числі таких ініціатив серед іншого - полегшення ведення бізнесу та зміни в системі підготовки кадрів, передусім у сегменті професіональної освіти.
«Українців чекають у 2019 році нові дороги, нові механізми енергетичної незалежності і багато інших проектів модернізації інфраструктури України. Маємо всі шанси до більшого зростання. Для цього потрібне розуміння всіх гілок влади», - сказав Прем'єр-міністр.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018