Новини
 
                                                  
 
27.12.2018 року                                                                                
Представники агрохолдинку «Мрія» передали Віфлеємський Вогонь Миру у Чемеровецьку райдержадміністрацію 
   Передріздвяна акція «Віфлеємський Вогонь Миру» - це чудова щорічна християнська традиція, яку реалізовують молодіжні скаутські організації по всьому світу. Акція полягає у поширенні символічного вогню, запаленого у Віфлеємі, в місці народження Ісуса Христа. Цей вогонь - символ світла, тепла, миру, злагоди і сподівання. Він мандрує різними країнами, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
     Вже багато років поспіль доставляють Віфлеємський Вогонь Миру і в Україну, зокрема і на Чемеровеччину. Цьогоріч, як і в попередні роки, цю чудову акцію підтримав Агрохолдинг «Мрія». Сьогодні його представники побували у Чемеровецькій районній державній адміністрації та передали голові райдержадміністрації Олегу Батюку, колективу РДА Віфлеємський Вогонь Миру.
    Олег Богданович, висловлюючи слова вдячності представникам «Мрії» підкреслив, що цей вогонь має особливе значення, адже саме мирного неба над головою так довго чекають українці, а ця різдвяна традиція об'єднує всіх і кожного.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018