Новини
 
                                                  
 
26.12.2018 року                                                            
                   
Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту
Напередодні Нового року в облдержадміністрації відзначили провідних спортсменів, тренерів та фахівців у галузі фізичної культури та спорту області. Привітала учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.
Як зазначила Світлана Павлишина, наші спортсмени - гордість нашого краю. За кожним результатом стоїть велика праця, мужність, наполегливість, прагнення перемогти.
Посадовець зазначила, що останні роки завдяки увазі держави до розвитку фізкультурно-оздоровчого та спортивного руху в Україні значно покращується матеріально-технічна база спортивної галузі області. Вона побажала усім присутнім міцного здоров'я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.
Світлана Андріївна також зазначила, що здержавного бюджету Хмельниччині виділено 11,5 млн.грн.на реалізацію проектів з будівництва та реконструкції 15 сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям в різних районах області.
Завдяки реформі з децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, значно зросли доходи місцевих бюджетів, що дало можливість брати активну участь громадам міст і сіл у розбудові спортивної інфраструктури.
В результаті, за останні роки в області:
Реконструйовано легкоатлетичне ядро стадіону “Поділля” у Хмельницькому, де значна частка державних коштів.
Здійснено капітальний ремонт плавального басейну у м. Шепетівка.
Реконструйовано спортивний комплекс у смт Сатанів Городоцького району та багато іншого.
Маємо до реалізації потужні спортивні проекти в наступних роках.
Будівництво Палацу спорту в м. Хмельницький (282,9 млн. грн.).
Реконструкція стадіону «Товтри» в смт Чемерівці.
Реконструкція бігових доріжок стадіону «Центральний» в м. Старокостянтинів (6,4 млн.грн.).
Реконструкція нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр в м. Красилів (34,9 млн. грн.).
Реконструкція парку культури та відпочинку з влаштуванням спортивного сектору в м. Деражня (6,5 млн. грн.).
Обласна влада прикладе максимум зусиль, щоб спорт в області розвивався.
Далі відбулося вручення обласної премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:
кращий спортсмен з олімпійських видів спорту
Бех-Романчук Марина Олександрівна - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики
Боруца Марія Сергіївна - майстер спорту України міжнародного класу з боксу
Чумак Дмитро Віталійович - заслужений майстер спорту України з важкої атлетики
Комащук Аліна Іванівна - заслужений майстер спорту України з фехтування
Пундик Дмитро Васильович - майстер спорту України міжнародного класу з фехтування
Тітаренко Дмитро Олегович - майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту-маунтенбайк
Мельничук Вікторія Андріївна - кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту - шосе
Гаврилюк В'ячеслав Олегович - майстер спорту України з боксу
Сівак Вадим Олегович - майстер спорту України з регбі
кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
Солтик Сергій Олександрович - член збірної команди області з веслування на човнах “Дракон”
Щавінська Тетяна Олександрівна - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Головатюк Роман Юрійович - заслужений майстер спорту України з кікбоксингу ВАКО
Шлопко Тетяна Іванівна - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Ткачук Катерина Валентинівна - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Мельник Тетяна Григорівна - заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу
кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту
Баблюк Денис Васильович - майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби
Гілевич Крістіна Олександрівна - майстер спорту України з кульової стрільби
Ломачинська Ангеліна Василівна - майстер спорту України з важкої атлетики
Заболотний Ярослав Станіславович - майстер спорту України з важкої атлетики
Гика Андрій Вікторович - майстер спорту України з боротьби вільної
Ковальчук Анна Сергіївна - кандидат у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ
Шеховцова Олександра Денисівна - кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної
Пархомюк Вікторія Володимирівна - майстер спорту України з велосипедного спорту - маунтенбайк
Лісінська Анастасія Русланівна - майстер спорту України з боксу
кращий спортсмен юніор (юніорка) з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
Антонюк Анастасія Вікторівна - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Яржемський Вадим Олександрович - майстер спорту України з пауерліфтингу
Гончар Аміна Максимівна - член збірної команди області з панкратіону (грепплінг)
кращий спортсмен з інвалідністю
Трушев Віталій Євгенійович - заслужений майстер спорту України з футболу
Купріянов Юрій Васильович - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
Дімітрішина Кароліна Іванівна - член збірної команди області з волейболу
Владичинська Анастасія Василівна - член збірної команди області з волейболу
кращий спортсмен ветеранського спорту
Бохонський Володимир Федорович - ветеран спорту з легкої атлетики
Виноградов Сергій Валентинович - ветеран спорту з плавання
Фурман Ольга Василівна - ветеран спорту з волейболу
Ткачук Олександр Володимирович - ветеран спорту з легкої атлетики
Дубчак Микола Миколайович - ветеран спорту з легкої атлетики
кращий тренер з олімпійських видів спорту
Крушинський Вадим Вікторович - заслужений тренер України з легкої атлетики
Чумаков Андрій Анатолійович - заслужений тренер України з боксу
Мацьоха Михайло Маркович - заслужений тренер України з важкої атлетики
Штурбабін Олег Валерійович - заслужений тренер України з фехтування
Поляков Олег Степанович - заслужений тренер СССР з важкої атлетики
Білик Анатолій Васильович - заслужений тренер України з велосипедного спорту
Бардецький Петро Михайлович - тренер-викладач з кульової стрільби
Мігунов Олександр Володимирович - тренер - викладач з регбі
Чумаков Анатолій Миколайович - заслужений тренер України з боксу
Тарадай Микола Петрович - тренер - викладач з боротьби вільної
Чайка Сергій Володимирович - тренер - викладач з тхеквондо ВТФ
кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
Лабатюк Анатолій Анатолійович - заслужений тренер України з кікбоксингу
Воронецький Вадим Борисович - заслужений тренер України з пауерліфтингу
Цісар Віктор Вікторович - тренер - викладач з пауерліфтингу
Павлюк Дмитро Георгійович - тренер - викладач з панкратіону
кращий тренер з видів спорту інвалідів
Коробчук Василь Павлович - заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
Погорецька Ольга Феофанівна - тренер-викладач з волейболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018