Новини
 
                                                  
 
12.12.2018 року                                                                 
                      
Відбулася нарада щодо забезпечення сталого функціонування автодоріг району під час зимового періоду    
     Голова райдержадміністрації Олег Батюк провів нараду з питань забезпечення сталого функціонування автодоріг району під час зимового періоду. Керівників організацій та служб життєдіяльності було заслухано про проведену роботу на складних ділянках доріг Чемеровеччини. Жорсткій критиці  з боку керівництва районної державної адміністрації була піддана робота Чемеровецької філії «Райавтодор». Керівник цієї дорожньої служби - Олександр Каньовський отримав чимало зауважень, які стосувалися серйозних недопрацювань у роботі даної організації. Як підкреслив Олег Богданович, - це і невчасно посипані дороги, коли минулими вихідними була сильна ожеледь, це відсутність чергових,  відсутність чіткої організації роботи працівників дорожньої служби. Олександр Іванович отримав від голови РДА персональне завдання вжити заходів по вчасному посипанню доріг, а також забезпеченню належної організації роботи працівників райавтодору. Також Олег Батюк попередив начальника Чемеровецької філії «Райавтодор» Олександра Каньовського про те, якщо не будуть проаналізовані недопрацювання у роботі та вжиті вище озвучені заходи, то він буде звертатися для впливу до керівництва облавтодору.
    Голова райдержадміністрації надав учасникам зібрання доручення щодо налагодження тісної координації, з метою усунення недоліків в частині посипання доріг та вирішення інших проблемних питань, які можуть виникнути на автошляхах протягом зими.
   Акцентувалася увага на закріпленні відповідальних працівників, відпрацюванні синхронного графіку роботи по підсипці доріг. Окрім того розглядалися питання стосовно ймовірного погіршення погодних умов. Йшла мова про повну відповідальність служб життєдіяльності району, їх готовність до складних умов погоди, розчистки доріг від можливих снігових заметів.
    Присутніми було напрацьовано план дій щодо запобігання виникнення у майбутньому прорахунків і проблем, як на складних ділянках дороги, так і на інших автошляхах Чемеровецького району.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018