Новини
 
                                                  
 
10.12.2018 року                                                               
                            
Розглянуто на апаратній нараді    
   Під керівництвом голови Чемеровецької районної державної адміністрації Олега Батюка, сьогодні відбулася щотижнева апаратна нарада, у якій взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, районних організацій та служб.
   Про соціальний захист дітей-інвалідів розповіла директор районного Центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів Ганна Синишина. Вона проінформувала присутню аудиторію про проведену роботу та охарактеризувала стан матеріально-технічної бази закладу. Також виступаюча озвучила окремі проблемні питання, вирішення яких потребує сприяння з боку керівництва РДА. 
   Із роботою бюро безоплатної правової допомоги ознайомила начальник відділу Катерина Помазова. У своєму виступі вона зазначила, що цьогоріч звернулося 983 особи. Велика увага, за її словами приділяється просвітницькій роботі. А це - виїзди у населені пункти, участь у виїзних прийомах громадян, проведення із учнівською молоддю тематичних заходів, здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи тощо. У населених пунктах, як підкреслила Катерина Помазова працюють дистанційні та мобільні пункти.
   Окрім того на апаратній нараді були озвучені питання життя району, які стосувалися сільського господарства, освіти, соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення.
   По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів. Олег Богданович
наголосив усім присутнім на трудовій дисципліні та зауважив, що тільки спільними зусиллями ми зможемо досягнути високих результатів у роботі.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018