Новини
 
                                                  
 
07.12.2018 року                                                          
                                   
Вітання голови районної державної адміністрації з Днем працівників органів місцевого самоврядування
   Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад
   Щиро вітаю Вас зі святом - Днем місцевого самоврядування!
   Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей урозв'язанніжиттєво-важливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами, створюють умови дляреалізації суспільних інтересів.
   На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.
   
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання - спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч із нинішніми реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.
    Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
    Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації О.Батюк
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018