Новини
 
 
                                                           
06.12.2018 року                                                                                          
Працівники органів місцевого самоврядування приймали вітання
     З нагоди відзначення на Чемеровеччині Дня працівників органів місцевого самоврядування, у Центрі культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи, приурочені цій події. У залі - представники сільських/селищних, об'єднаних територіальних громад, трудових колективів різної форми власності.
     Перед присутніми виступив голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк. Вітаючи із святом працівників органів місцевого самоврядування, Олег Богданович підкреслив, що сільські,  селищні ради району, ОТГ є виразниками запитів громадян та будівничими  добрих справ на благо нашої малої Батьківщини і держави.
      Голова РДА звернувся до присутніх зі словами вдячності за самовіддане служіння людям заради розвитку і стабільності територіальних громад. Він зауважив, що ефективна діяльність всіх працівників місцевого самоврядування - це запорука успіху району, області, України. «…Незважаючи на труднощі сьогодення, місцеві ради працюють злагоджено та уміло. І у них є гарна нагода досягнути бажаної  мети - значно покращити життєвий рівень населення краю…»,- сказав Олег Батюк.
     Винуватців свята привітали також заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький та інші.
     Не обійшлося, звичайно,  й  без нагород. Представники місцевих рад Чемеровеччини удостоїлися Грамот та подяк.
    Сподобалася всім й концертна програма, яку підготували аматори місцевої сцени.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018