Новини
 
                                                  
23.11.2018 року                                                               
                                 
Відбулося засідання «круглого столу» щодо протидії насильству
    На базі Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося засідання «круглого столу» у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
    Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав.
     Учасники зібрання зазначили, що проблема насильства є досить гострою на сьогоднішній день. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства та жорстокості не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім'ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.
Присутні підкреслили, що подолання такого негативного явища як насильство серед різних верств населення можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина.
    Під час зібрання було обговорено питання щодо реалізації завдань по профілактиці і запобіганню насиллю, намічено подальші у кроки у цьому напрямку роботи.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018