Новини
 
                                                  
21.11.2018 року                                                            
                               
Революція Гідності, війна за незалежність додали до історичної когорти звитяжців тисячі сучасних українських героїв - Президент
Гідність та свобода для українців - це не просто слова. Для нашого народу - це сенс життя та сенс боротьби за свою землю, незалежність. І Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення українців до омріяної свободи. Про це у День Гідності та Свободи сказав Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки на Житомирщину.
«Сьогодні Україна відзначає п'яту річницю початку Революції Гідності - Євромайдану - мирного протесту за наше європейське майбутнє», - сказав Петро Порошенко.
«Гідність та Свобода. Для українців -це не просто слова. Для нашого народу - це сенс життя протягом усіх віків. Це боротьба за свою землю, за самостійність, за незалежність. Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення до омріяної свободи волелюбного народу, який ніколи не мирився з тиранією та диктатурою», - наголосив Президент.
Глава держави підкреслив: «Історія України з її запеклою боротьбою проти зла, за свободу, гідність і державну незалежність закарбувала на своїх скрижалях цілу когорту героїчних постатей. Революція Гідності, війна за незалежність додали до цієї когорти тисячі сучасних героїв».
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018