Новини
 
                                                  
21.11.2018 року                                                             
                                 
Звернення голови Чемеровецької райдержадміністрації до Дня Гідності та Свободи
    Україна і вся її історія - це історія визвольної боротьби. Останній яскравий приклад Революція 2013 року. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президент України Петро Порошенко встановив 21 листопада Днем Гідності та Свободи.
     В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Кожен із нас мусить проаналізувати, чи змінилися наші погляди і переконання, чи виправданою стала смерть тих українців, які ціною власних життів захищали споконвічне прагнення до свободи. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.
      Темними сторінками в історії сучасної України стали події 18-21 лютого 2014 року, коли, захищаючи честь та майбутнє нашої держави у протистоянні із злочинним режимом Януковича, віддали своє життя воїни Небесної сотні. Новітні Герої своєю великою любов'ю, мудрістю та душевним теплом зберегли неньку-Україну від найбільшої загрози - втрати її незалежності.
     Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Ми вчимося вирішувати навіть найскладніші проблеми у мирний та цивілізований спосіб, проте страх ворога, що Україна стане сильною демократичною державою, що тут зростатимуть покоління вже вільних людей, заставляє його з ще більшою агресією установлювати свої правила на нашій території. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться на сході, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Значна підтримка громадськості сприяє зміцненню патріотичного духу та звитяг Українського народу. Бо разом - ми сила.
      Нехай наша діяльність позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
Шануймо і пам'ятаймо наших Героїв, без яких не існувало б нас, нашого народу та Української держави!
     Бажаю всім жителям Чемеровеччини зберегти в собі відчуття гідності, яке український народ здобув в дні боротьби за вільне майбутнє, міцного здоров'я, громадської активності, мудрості, добробуту та успіхів у всіх справах і починаннях. Також зичу усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
     Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну! Слава Україні!
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації О.Батюк
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018