Новини
 
                                                  
20.11.2018 року                                                               
                          
У Кам'янці - Подільському вручили ключі від квартир дітям-сиротам
16 листопада у м. Кам?янець-Подільському голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий урочисто вручив ключі від квартир двом особам з числа дітей-сиріт, які перебували на соціально-квартирному обліку.
Власниками житла стали Анчевська Марина, яка самостійно виховує трирічну донечку Анастасію та Афанасов Дмитро, який готується до строкової служби у Збройних Силах України.
Однокімнатні квартири, що були придбані за рахунок державної субвенції, розташовані у мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою (поблизу школа, дитячий садочок, амбулаторія сімейної медицини, продовольчі магазини), у квартирах наявні всі комунікації (вода, світло, газ), централізоване опалення, зроблений косметичний ремонт, облаштовані деякими меблями.
Голова адміністрації привітав новоселів з такою вагомою подією у їхньому житті та побажав, щоб у новому житлі у них все складалося якнайкраще.
«Діти, які позбавлені батьківського піклування, повинні знати, що вони не самі і про них дбають. Маю надію, що власне житло стане хорошим стартом у доросле життя. Бажаю вам щастя, добробуту та міцного здоров'я», - додав Вадим Миколайович.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018