Новини
 
                                                  
19.11.2018 року                                                      
                                    
Апаратна нарада при голові райдержадміністрації
   Відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації Олегу Батюку із керівниками  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади. На початку зібрання Олег Богданович підкреслив те, що минулого тижня у смт Чемерівці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, які пройшли на високому, потужному рівні. Він подякував усім службам, котрі долучилися до організації вищезгаданого свята. 
   Про готовність електричних мереж до роботи в зимовий період розповів головний інженер Чемеровецького району електричних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго» Василь Задоянчук. Він повідомив, що усі планові завдання у цьому напрямку виконані. Побудовано необхідні лінії, приведено в належний стан підстанції. Виступаючий озвучив інформацію щодо загальних потужностей, розповів про готовність техніки, забезпечення паливно-мастильними засобами.
    Із новим у законодавстві щодо посилення відповідальності за несплату аліментів ознайомив начальник районного відділу державної виконавчої служби Роман Короташ.
     Розглядалися питання про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності, про стан забезпечення життєдіяльності населення району.
    Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олег Батюк зосередив увагу присутніх на реалізації пріоритетних завдань у профільних підрозділах.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018