Новини
 
                                                  
  
                  
15.11.2018 року                                                                                                 
Прославляли хліборобську працю
     Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам - День працівників сільського господарства - професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.  
     У актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв смт Чемерівці відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників сільського господарства. Представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів сільськогосподарських підприємств, територіальних громад краю, громадськості тощо, завітали на це свято.
     Свої побажання аграріям висловила заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Світлана Павлишина. Звертаючись до присутніх, Світлана Андріївна передала вітання від імені голови облдержадміністрації Вадима Лозового та від себе особисто. У своїй промові вона зазначила, що
сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільгоспвиробників користується кожна людина. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Лише завдяки умілому господарюванню, досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Хмельниччина, яка є одним із лідерів у аграрній сфері, цьогоріч зібрала рекордний врожай. Вагому, левову частку у цьому доклали і сільськогосподарські підприємства Чемеровецького району. Світлана Павлишина висловила щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва Чемеровеччини за любов до землі, за застосування у хліборобській праці передових,  новітніх технологій.
      Про досягнення сільгоспвиробників району говорив у своїй промові й голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк. Чемеровеччина, за словами Олега Богдановича зібрала у 2018 році однин з найкращих врожаїв за усі часи. Це спостерігається у зборі зернових різних категорій (біля 93 центнерів з гектара). Чималих успіхів господарства досягли у рільництві, овочівництві, тваринництві тощо. Голова Чемеровецької районної державної адміністрації висловив подяку усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі.
    Із Днем працівників сільського господарства людей ранкової зорі вітали також заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький та інші.
    Окрім поздоровлень кращі з кращих удостоїлися Почесних грамот, подяк,  цінних подарунків.
    
Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомну працю, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду.
    Гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували творчі та аматорські колективи.
   Також розігрувалися призи під час святкової лотереї.
   Справжній вир емоцій та бурхливі оплески серед присутніх викликав виступ українського співака Романа Скорпіона, який подарував публіці вибуховий та незабутній концерт.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018