Новини
 
                                                  
    
                                              
15.11.2018 року                                                                                                 
Велич і багатство землі - годувальниці
    Традиційно до Дня працівників сільського господарства на Чемеровеччині проходять різноманітні заходи, котрі покликані зробити це свято ще яскравішим та захоплюючим, а його учасникам принести радість і задоволення від побаченого і почутого.
      Ось і на центральній площі смт Чемерівці було  розміщено   найкращі зразки сільськогосподарської техніки агроформувань району. Кожному відомо, що хороша с/г техніка напряму впливає на якість обробітку ґрунту та його віддачу. А тому чисельні відвідувачі цієї імпровізованої виставки, серед яких заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький та інші,  мали змогу  наочно переконатися у цьому особисто.
     Відвідали вони і численні ятки, котрі завзято рекламували та успішно релізовували свої товари у різних асортиментах. На свято завітали підприємці не тільки з Чемеровеччини, а й з інших районів Хмельниччини, а також Тернопільської області.    Представники влади теж оглянули намети, які представляли кращу сільськогосподарську продукцію та надбання у аграрній сфері.
    Принагідно зауважити, що на святі було чимало людей із різних населених пунктів. І кожен з них, безперечно,  окрім гарного настрою повіз  додому справжню радість і усвідомлення величі та багатства  Чемеровецької землі - годувальниці.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018