Новини
 
                                                  
01.11.2018 року                                 
                                            
Зустріч з роботодавцем на міні-ярмарку
     На базі Чемеровецької районнії філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення філії «Чемеровецький райавтодор» дочірного підприємства «Хмельницький облавтодор». У заході також взяв участь заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Петро Кравцов. Під час зібрання Петро Іванович наголосив на перевагах легальної зайнятості, актуальності та доцільності працевлаштування на дане підприємство.
     Директор Чемеровецької районної філії Любов Бевз ознайомила присутніх із станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників.
     Директор філії «Чемеровецький райавтодор» дочірного підприємства «Хмельницький облавтодор» Олександр Каньовський презентував присутнім підприємство, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності. Олександр Іванович надав вичерпну інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій, а також відповів на питання, які цікавили безробітних.

      Після загального ознайомлення з пропозиціями філії «Чемеровецький райавтодор» відбулась індивідуальна співбесіда із зацікавленими особами.
     В заході взяли участь 13 осіб з числа безробітних Чемеровецького району, даною пропозицією зацікавились 3 особи, які запрошені для подальшої співбесіди на підприємство.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018