Новини
 
                                                  
29.10.2018 року                                                              
                                            
Виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року проаналізували на апаратній нараді
    Чергова нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій і установ сьогодні відбулася у райдержадміністрації. Провів її голова районної державної адміністрації Олег Батюк. Учасниками зібрання було розглянуто декілька питань.
   Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року розповіла заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління фінансів Людмила Ярема. За її словами протягом січня - вересня 2018 року до бюджету району з різних джерел надійшло 232285,1 тис.грн. Один із найбільших надходжень до загального фонду - це податок та збір на доходи фізичних осіб, який становить 56,1%. Найбільші платники: СВК «Летава» - 4498,9 тис.грн., ТОВ «Енселко АГРО» - 3997,8 тис.грн., відділ освіти, культури, молоді та спорту - 3314,6 тис.грн., ТОВ«Оболонь - Агро» -2131,9 тис.грн., ДП «Закупненський карґєр» - 1202,4 тис.грн. До спеціального фонду бюджету району надійшло всього 3208,8 тис.грн., що складає 147 відсотка. Із 12 сільських рад бюджетні призначення виконали стовідсотково усі ради базового рівня, уточненню бюджету в сторону збільшення відповідно ст.78 Бюджетного кодексу України підлягають 11 с/ради. Також виступаюча назвала галузі та місцеві Програми, котрі були профінансовані у поточному році.
    Голова Закупненської селищної ради Валентин Боб доповідав про роботу селищної ради у напрямку здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». У ході свого виступу Валентин Сергійович зупинився на окремих здобутках та приділив увагу проблемам, які наявні у територіальній громаді.  Заслуховуючи звіт, голова РДА рекомендував Валентину Бобу активізувати співпрацю із місцевими інвесторами щодо розв'язання питань, пов'язаних із розвитком інфраструктури підвідомчої території. Олег Богданович наголошував та тому, що робота сільського/селищного голови має спрямовуватися на покращення добробуту людей та соціально-економічного благополуччя. «Ми повинні понад усе  любити своїх людей і сконцентрувати усі зусилля задля важливих справ, які потрібно втілювати у життя. Тільки в цьому випадку зрушення на краще не забаряться…», - підкреслив Олег Батюк.  
    Також у процесі наради було заслухано інформації про стан справ у галузях сільського господарства, соціального захисту, медицини, освіти, цивільного захисту населення тощо.  
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018