Новини
 
                                                  
22.10.2018 року                                                               
                                       
Проведено апаратну нараду
     Сьогодні у райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Олега Батюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ і організацій. На засіданні було розглянуто кілька питань порядку денного.
    Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку Чемеровецького району за 9 місяців 2018 року розповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Тетяна Скоб'як. У своїй доповіді вона окреслила здобутки галузей господарювання Чемеровеччини та навела відповідні статистичні дані. За словами Тетяни Вікторівни  спільними зусиллями було досягнуто гарних результатів у багатьох сферах краю.  Поряд з надбаннями виступаюча відмітила проекти, які реалізувалися протягом 2018 року на теренах району, а також озвучила пріоритетні завдання.
     Із інформацією про здійснення соціальної роботи неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань, непов'язаних з позбавленням волі виступила директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Кушнір. Вона же ознайомила присутню аудиторію із проведеною роботою у зазначеній сфері.
      Розглядалися також питання стосовно роботи у галузевих напрямках економіки району. 
     Голова райдержадміністрації Олег Батюк підсумовуючи нараду зауважив: «Кожен керівник або ж  працівник будь - якої із сфер діяльності, кожна установа, і організація, які є на території району - усі ми повинні працювати на благо Чемеровеччини і задля покращення добробуту людей…».
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018