Новини
 
                                                  
18.10.2018 року                                                                  
                         
Президент України провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО Расою Юкнявічене.
Глава держави висловив вдячність Парламентській асамблеї НАТО за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішуче засудження російської агресії.
Він висловив сподівання, що ПА НАТО буде надавати пріоритетну увагу питанням подальшого поглиблення партнерства з Україною в рамках політики відкритих дверей Альянсу.
Петро Порошенко відзначив необхідність збереження трансатлантичної єдності та узгоджених підходів країн-членів Альянсу для ефективної протидії гібридним загрозам з боку Росії.
Глава держави поінформував Президента ПА НАТО про свою ініціативу закріпити у Конституції стратегічний курс нашої держави на набуття повноправного членства в НАТО.
Президент України висловив співчуття родинам загиблих пілотів літака СУ-27, який розбився під час багатонаціональних навчань «Чисте небо - 2018», в яких беруть участь українські військові та військові країн-членів НАТО.
 
Настав час інвестувати в Україну, аби стати лідерами, - Володимир Гройсман на Київському міжнародному економічному форумі
Україна саме зараз стає тим перспективним майданчиком для інвестицій, який дозволить інвесторам і власне державі ставати лідерами і потужними гравцями різних ринків. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи V Київського міжнародного економічного форуму. Захід є одним з найбільших міжнародних майданчиків, де обговорюють поточну економічну ситуацію в Україні, визначають перспективи розвитку і залучають інвесторів. Цього року форум представив низку українських технологічних винаходів і стартапів різних галузей, які становлять інтерес для внутрішнього та зовнішніх ринків.
Відкриваючи зібрання, Глава Уряду наголосив, що сьогодні Україна володіє сучасними технологіями і має широкий спектр сфер, які мають потенціал для розвитку. При цьому найбільший український капітал - це люди. Саме тому Уряд визначив пріоритетним інвестування в освіту і підготовку кадрів.
Одночасно змінюється клімат для підприємництва. Як зазначив Глава Уряду, лише за рік змінено великий масив законодавства - від приватизації держсектору, який потребує технологій і може бути перспективним, до податкової сфери.
«Ми можемо зростати більше і мати кращі позиції, ніж маємо. Але доб'ємося того тоді, коли ви, хто створює нові робочі місця, запроваджує інновації, інвестує, будете відчувати себе захищеними і успішними. Ваш успіх - це успіх України. І тут ми однодумці. Україна продовжить економічне зростання. Ситуація з легкості ведення бізнесу буде покращуватися», - сказав Володимир Гройсман.
Прем'єр-міністр висловив переконання в тому, що ті, хто сьогодні інвестуватиме в Україну, матимуть великі перспективи.
«Ми створили новий український бренд - Ukraine NOW. І я хочу сказати - саме зараз є час інвестувати - більше, краще - аби стати лідерами. Настав час це проявити», - сказав Володимир Гройсман.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018