Новини
 
                                                  
 
                                    
12.10.2018 року                                                                                                 
Відзначили День захисника України
    У смт Чемерівці  відбулися урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. На  центральній площі розпочалася офіційна частина свята - було здійснено підняття Державного Прапора України, проведено молебень та покладено квіти до пам'ятника «Борцям за незалежність України». Продовжились урочини у актовому залі Будинку культури. Винуватців свята привітав голова райдержадміністрації Олег Батюк.
    «Сьогодні ми відзначаємо свято - День захисника України. Це день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає і їх. 14 жовтня - головне військове свято країни. Воно поєднує українські військові традиції княжих і козацьких часів, Української державності 1917-1921 років, боротьбу УПА та сьогодення. Прийміть щирі вітання з цим чудовим святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі», - зазначив у своєму виступі Олег Богданович. Окрім того він побажав усім присутнім міцного здоров'я, витримки, добра, благополуччя та мирного неба.    Також перед присутніми виступили заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань,
голова районної організації учасників АТО в смт Чемерівці та Чемеровецькому районі Віктор Пашненко, військовий комісар Павло Джигун та інші.     Учасники ООС/АТО отримали грамоти та відзнаки.
     Чудовим доповненням до привітань став святковий концерт, який підготували  аматорські колективи.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018