Новини
 
                                                  
10.10.2018 року                                                                  
                              
Проведено засідання громадської ради
    10 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання новоствореної громадської ради при Чемеровецькій райдержадміністрації. На зібранні, яке провела голова ГР Аліна Костишина були розглянуті питання стосовно автодоріг району та закладів культури, які підпорядковані відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА.
    Про стан доріг доповів голова районної державної адміністрації Олег Батюк. Олег Богданович проінформував представників інститутів громадянського суспільства про роботи, які проводилися дорожніми службами щодо ремонту доріг, їх снігоочищення, побілки та фарбування елементів облаштування. Він озвучив суму коштів, котрі спрямовувалися на дані цілі та поділився планами на 2019 рік. Відповідаючи на запитання членів громадської ради, голова районної державної адміністрації Олег Батюк підкреслив, що
влада і громадський актив повинні спільно консолідувати зусилля для напрацювання планів та активізації діяльності у напрямку  вирішення нагальних проблем сьогодення.
    Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Ніна Мельник ознайомила поточною ситуацією закладів культури, бібліотек та музеїв.
    На засіданні також обговорювалися і інші питання - створення комітетів, організація роботи ради та формування питань на 4-й квартал тощо.   
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018