Новини
 
                                                  
08.10.2018 року                                                     
                                           
Розглянуто на апаратній нараді 
   Сьогодні у районній державній адміністрації відбулася планова апаратна нарада.  Провів  зібрання голова райдержадміністрації Олег Батюк. Під час засідання було розглянуто кілька актуальних питань.
   Про інфекційну захворюваність розповів завідувач Чемеровецьким лабораторним відділенням Державної установи Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України Василь Мазур. Він проаналізував загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на кір та інших інфекцій на території Чемеровецького району. Виступаючий довів до відома присутніх інформацію про проведення щеплень.  
    Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання.
    Підсумки наради підбив голова адміністрації Олег Батюк. Він
акцентував увагу присутніх керівників на чіткому дотриманні  у своїй діяльності виконавчої дисципліни та бути ретельнішими у розв'язанні нагальних проблем сьогодення які, за його словами, потрібно вирішувати не тільки оперативно, а й якісно.        
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018