Новини
 
                                                  
 
       
05.10.2018 року                                                                                              
Відзначили День працівників освіти
    У актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня працівника освіти. Перед початком зібрання голова райдержадміністрації Олег Батюк зустрівся із педагогами району. Він подякував за сумлінну працю у напрямку  розвитку галузі освіти та примноження її здобутків.
    Виступаючи перед учасниками зібрання на сцені Будинку культури, голова РДА Олег Батюк висловив побажання винуватцям свята від
імені районної державної адміністрації та від себе особисто. У ході виступу Олег Богданович звернув увагу присутніх на тому, що розвиток галузі освіти на сьогоднішній день є пріоритетним завданням. У вітальному слові голова адміністрації зазначив, що бути педагогом  це покликання душі і від щирого серця подякував працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатсво душі. Побажав всім міцного здоров'я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень, мирного неба.
      Здоровили педагогів та бажали всіх  гараздів  заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький, керівники відділів освіти Чемеровецької райдержадміністрації, Чемеровецької селищної ради, Гуківської сільської ради та інші.
    Бурхливими оплесками вітали на святі ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров'я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.
     За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено почесними грамотами та подяками.
     Подарували публіці гарний настрій і чудові номери шкільні та аматорські колективи. Гарним подарунком для педагогів Чемеровеччини став і концерт вокального квартету «Акорд» із міста Тернопіль.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018