Новини
 
                                                  
04.10.2018 року                                                               
                              
Розпочався робочий візит Володимира Гройсмана на Хмельниччину
  Сьогодні на Хмельниччині з робочим візитом перебуває Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Вітали високоповажного гостя голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич. Першочергово Володимир Борисович ознайомився із ходом робіт з облаштування додаткової смуги на ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, більш знаної як “Тещин язик”.
    Ремонтні роботи проводяться у рамках реалізації бюджетної програми «Покращення стану автомобільної дороги Житомир  Чернівці». Вони покликані не лише покращити стан дорожнього покриття, а й підвищити безпеку руху для водіїв на даній складній ділянці. Роботи були розпочаті у квітні, а завершити їх цьогоріч планується у листопаді.
  Наразі завершено влаштування земляного полотна для додаткової смуги,ремонт штучних споруд,влаштування поширення дорожнього одягу,фрезерування покриття на ділянці 3,5 км. Укладеновирівнюючий шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на 3,5 км автошляху та влаштовано 12-сантиметровий нижній шар покриття з крупнозернистого пористого асфальтобетону, 6-сантиметровий шар дрібнозернистогоасфальтобетону та верхній шар покриття із щебенево-мастичної асфальтобетонної суміші товщиною 5 см на протяжності 5,545 км. Проведено влаштування зупинкових смуг. Зараз тривають роботи зукріплення узбіччя відфрезерованим матеріалом.
    Виконано робіт на 76,6 млн. грн.із 78 млн. грн. , що виділені на 2018 рік.
    Заслухавши звіт щодо проведених на автошляху Н-03 робіт, Прем'єр-міністр наголосив, що пріоритетом у роботі дорожніх служб має бути максимально ефективне використання бюджетних коштів, а також дотримання найвищих стандартів безпеки дорожнього руху, аби ця ділянка дороги нарешті перестала бути такою небезпечною для водіїв.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018