Новини
 
                                                  
  
28.09.2018 року                                                                                              
Привітали бібліотекарів із професійним святом
    У Центральній бібліотеці відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.   Свої вітання передав винуватцям урочин перший заступник голови РДА Едуард Шляков.  У своїй промові він наголосив на значенні праці бібліотекаря у нинішній час: «Сьогодні бібліотеки Чемеровеччини органічно входять в інформаційне суспільство, активно працюють у напрямі розвитку державної бібліотечно-інформаційної сфери. Бібліотека - невід'ємна складова нашого життя. Неможливо переоцінити її значення у розвитку цивілізації…». Представник керівництва району побажав всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах і мирного неба над головою.
   Бібліотекарів району також привітали начальник загального відділу районної ради Людмила Люлько, керуюча справами виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради Жанна Народовець та інші. Кращі із кращих цієї сфери були нагородженні грамотами та цінними подарунками.
    Тут таки виступили із вокальними номерами працівники центру культури, дозвілля і мистецтв, які виконували українські пісні.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018