Новини
 
                                                  
27.09.2018 року                                                    
                            
Інформація щодо міжнародної Програми “Fit for Partnership with Germany”(“Готові до співпраці з Німеччиною”)
В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany - Готові до співпраці з Німеччиною.
 
У 2018-2019 роках українським менеджерам/підприємцям і керівникам підприємств пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за наступними напрямками:
1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності.
2.2. Економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів.
2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я/індустрії охорони здоров'я.
2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.
 
Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:
- вік від 25 до 45 років;
- вища освіта;
- посада - керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;
- володіння іноземною мовою (англійська, російська - для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);
- підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв'язків з підприємствами Німеччини.
 
Тривалість стажування - один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.
 
Як стати учасником Програми:
1. Звернутись за інформацією або консультацією до Партнерської платформи у своємурегіоні(м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136, тел. (0382) 76-59-89) або до Програмного бюро в Києві (керівник Офісу Програми - Степащенко Світлана Михайлівна, тел. +38 044 228 42 54;  асистент проекту - Луценко Олена, +38 044 228 42 53,  асистент проекту - Шевченко Світлана, +38 044 531 30 61.
2. Заповнити аплікаційну форму в електронній формі та надіслати до Програмного бюро.
3. Підготувати документи для проходження співбесіди.
4. Пройти конкурсний відбір у своємурегіоні або в Києві (див. розділКалендар подій”  рубрики “Програма для менеджерів”).
 
Більш детально з умовами участі у Програмі можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de.
 
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018