Новини
 
                                                  
                               
26.09.2018 року                                                                                              
Відбулося підведення підсумків акредитації Центральної районної лікарні
    Комісія Департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації проводила експертизу роботи Центральної районної лікарні, а саме відповідність закладу стандартам акредитації. Стандарти - це вимоги до умов та результатів медичної допомоги у закладі охорони здоров'я. Вищезазначена акредитація проводиться кожні 3 роки. Чемеровецькій ЦРЛ комісією було встановлено загальну оцінку - 94,6% із 100% максимальних. Це другий показник серед медичних закладів Хмельниччини.
      Під час підведення підсумків акредитації були присутні голова райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, головний лікар ЦРЛ Іван
Лаврент'єв. Олег Богданович висловив слова подяки представникам Департаменту охорони здоров'я за відзначення результатів  роботи Центральної районної лікарні на такому високому рівні. У своїй промові він говорив про позитивні зрушення, яких зазнала медична галузь району протягом останніх років. А це - переведення ЦРЛ на автономне опалення, що дало зекономити бюджетні кошти та зменшити енерговитрати, проведення реконструкції 2-3 поверхів дитячого корпусу під травматологічне відділення, оновлення матеріально-технічної бази, придбання медичного обладнання та інше. Голова адміністрації також відмітив професіоналізм наших медиків та акцентував увагу на потужній базі Чемеровецького медичного коледжу, який готує кваліфіковані кадри.
    «Охорона здоров'я на сьогоднішній день є пріоритетною галуззю. Ми й надалі будемо сконцентровувати зусилля для реалізації проектів, спрямованих на розвиток медицини Чемеровеччини», - сказав Олег Батюк.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018