Новини
 
                                                  
24.09.2018 року                                                             
                                
Реформу децентралізації буде продовжено, і переданий на місця ресурс треба конвертувати в нову якість життя, - Володимир Гройсман
Фундаментальна реформа децентралізації - передачі на місця адміністративних повноважень і фінансових можливостей - буде продовжена, але вимога до місцевого самоврядування - конвертувати переданий ресурс у нову якість життя людей. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму представників місцевого самоврядування «День діалогу з владою». Форум відбувся в Тернополі, і Глава Уряду перебуває сьогодні, 24 вересня, в місті з робочою поїздкою.
«Ще кілька років тому, зазвичай, у нас були монологи: центральна влада говорила одне, місця - інше. І вони один одного не чули. Ми побудували нову систему, - сказав Володимир Гройсман. - Перед нами стоїть завдання - побудувати економічно сильну державу. Чи можливо це без сильних громад? Ні. Місцеве самоврядування потрібно стверджувати шляхом зміцнення повноважень, передачі ресурсів і відповідальності. Це три фундаменти, на яких базується місцеве самоврядування».
Глава Уряду наголосив, що сьогодні на центральному рівні запроваджуються фундаментальні зміни - в освіті, медицині, в промисловій політиці, сфері розбудови ділового клімату. І залучення регіонів до цих змін має бути максимальним. Нову якість життя має відчути кожен українець.
«І тут органам місцевого самоврядування треба розуміти, як конвертувати ресурс у необхідну якість, - сказав Володимир Гройсман. - Цього року Уряд вийшов з трьома пріоритетами роботи: економіка та пакет економічних законів, європейська інтеграція і децентралізація. Я пройшов з цією ідеєю непростий і немалий шлях. І я радий, що ця ідея сьогодні має практичне застосування і добрий результат».
Як наголосив Глава Уряду, в 2014 році він прийшов у центральну владу і, по суті, став «мером усієї України».
«Нам треба формувати сильні громади. І вони мають бути включені в економічне зростання. В діалозі зможемо знаходити правильні державницькі рішення», - додав Глава Уряду.
 
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018