Новини
 
                                                  
   
24.09.2018 року                                                                                        
Вільхівцям - 525
    Минулої суботи у Вільхівцях відбулися святкові заходи з нагоди 525 років від дня заснування села. Розпочалися урочистості на території місцевої школи, де зібралися чимало людей. На свято до винуватців дійства також завітали представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю - заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов та заступник голови районної ради Лариса Лук'янова. Вони побажали присутнім доброго здоров'я, гарного настрою, всіляких успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Своїх односельчан привітала сільський голова Анжела Стецюк, яка адресувала теплі слова подяки тим, хто своєю щоденною працею робив вагомий внесок у розвиток підвідомчої території. Вільхівчан також привітали представники агрохолдингу «Кернел», ПП «Україна Агро 2-С» та інші.   
    Далі відбулося відкриття майданчика для відпочинку. Проходили змагання з футболу, веломарафон, закладення капсули часу та святковий флешмоб. 
    Поміж цього бажаючі мали можливість посмакувати стравами та помилуватися виставкою робіт місцевих умільців.
    Вінцем же основної частини свята став концерт відповідної спрямованості та народні гуляння.
   Можна стверджувати, що День села у Вільхівцях пройшов на славу та спонукатиме у майбутньому до проведення подібних заходів й на територіях інших населених пунктів району. 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018