Новини
 
                                                  
24.09.2018 року                                                                
                             
Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації
    Відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Олег Батюк. В її роботі взяли участь представники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ, організацій району.
     Під час наради були розглянуто питання про роботу сектору превенції
Чемеровецького відділення поліції Городоцького відділу ГУНП в Хмельницькій області. По ньому виступив начальник сектору превенції Ігор Блажко, який проінформував присутніх про проведену роботу щодо попередження, розкриття та розслідування злочинів і правопорушень. 
    Про роботу сектору з питань державної реєстрації розповів керівник даного підрозділу Олександр Кравцов. Олександр Анатолійович повідомив про проведені із початку року реєстраційні дії, які здійснювалися відповідно до чинного законодавства України та зупинився на наданих адміністративних послугах.
    Обговорені питання, що стосуються життєдіяльності району. Керівники доповіли про стан виконання завдань, поділилися наміченими планами.
    За результатами наради голова райдержадміністрації Олег Батюк надав керівникам відповідні доручення та побажав плідної роботи.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018