Новини
 
                                                  
21.09.2018 року                                                              
                             
Попереду серйозна бюджетна дискусія, закликаю бути гідними мети зробити Україну сильнішою, - Глава Уряду
Уряд України передав до Верховної Ради проект Державного бюджету на 2019 рік і розпочинає серйозну бюджетну дискусію, мета якої - зробити визначний крок на шляху подальшого зміцнення економіки і розвитку держави. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» і розгляду державного кошторису в Парламенті.
«Вкотре вчасно розпочинаємо серйозну і складну дискусію - формування проекту бюджету на 2019 рік. Уряд чесно підійшов до формування бюджету, виходячи з макропрогнозу, який є основою, а не складовою бюджету, і формуємо бюджет, відповідно до доходів і видатків, які мають бути збалансованими», - сказав Володимир Гройсман.
Він наголосив, що проект бюджету має чіткі пріоритети - зростання економіки, фінансування армії, збереження росту соціальних стандартів і вирішення проблеми накопичених боргів.
«У нас є серйозна проблема - обслуговування зовнішніх боргів. Це виклик для української держави. Тому бюджет 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 і наступних років буде розплачуватися за гріхи минулого», - зазначив Прем'єр-міністр.
За його словами, одним з шляхів вирішення цієї ситуації є ухвалення законопроектів, які дозволять наростити обсяги інвестування в економіку і посилять промисловий потенціал. «Потрібно провести ще багато системних змін, щоб посилити довіру до України, - додав Глава Уряду. - І треба оберігати економіку від неправильних рішень, які можуть швидко розігріти її, а потім спровокувати обвал».
Так само, упевнений Глава Уряду, треба обережно ставитися до розподілу ресурсів і необґрунтованого збільшення видатків. «Ми несемо відповідальність за країну. Від гучних промов сильнішою Україна не буде. Ми маємо це розуміти, - сказав Володимир Гройсман. - Давайте поборемося за те, як люди будуть жити в нашій країні».
Прем'єр-міністр наголосив, що три складові його бачення розвитку держави - сильна армія, яка дає відсіч агресору, сильна національна економіка і ствердження демократичних цінностей через відповідальність влади всіх рівнів.
«Ми маємо передати нашу державу наступним поколінням кращою і сильнішою. Давайте віднесемо свої маленькі амбіції в сторону. Я закликаю всіх - бути чесними, говорити відверто. Ми починаємо бюджетний процес. Прошу, давайте започаткуємо нову традицію відповідальної, прорахованої роботи - без популізму і прицілу на наступні вибори. Мета зробити Україну сильною нас не роз'єднує, а навпаки», - наголосив Володимир Гройсман.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018