Новини
 
                                                  
20.09.2018 року                                                         
                          
Ще 3 громади Хмельниччини отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки U-LEAD
У липні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору, у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 157 заявок від органів місцевого самоврядування та відібрала 118 громад для подальшого аналізу їх спроможності та розробки Технічних Завдань для створення ЦНАП. Серед них і 3 громади з Хмельниччини: Антонінська селищна, Волочиська та Красилівська міські ОТГ.
Включення до списку поки не означаєбезумовноїпідтримки або ж підтримки вповному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов'язань та перевірки інформації.
Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізаціїта створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявка може бути відхилена на будь-якому етапі.
Починаючи з 24 вересня 2018 рокукожну громаду зі списку будуть відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом жовтня-грудня 2018 року для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення / модернізації ЦНАП із зобов'язаннями Програми і громади.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018