Новини
 
                                                  
17.09.2018 року                                                               
                           
На апаратній нараді проаналізовано шляхи вирішення актуальних питань   
     Шляхи вирішення важливих питань проаналізували учасники апаратної наради, яку сьогодні, провів голова райдержадміністрації Олег Батюк.
    Апаратна нарада відбулася за участі першого заступника голови райдержадміністрації Едуарда Шлякова, в.о. керівника апарату адміністрації Наталії Фуртель, заступника голови районної ради Лариси Лук'янової, керівників управлінь, відділів РДА, керівників організацій та установ району.
    На початку зібрання Олег Богданович подякував управлінню агропромислового розвитку, відділу освіти, культури, молоді та спорту за старанну підготовку до сільськогосподарської виставки
«Агро-Поділля 2018», яка відбулася 15 вересня у м. Хмельницький. Свої досягнення у аграрному секторі наший район представив на високому, потужному рівні.
    Про розповсюдження пероральної вакцини для диких м'ясоїдних тварин розповів начальник Чемеровецького районного управління Головного управління Держспродспоживслужби у Хмельницькій області Сергій Москалюк. Виступаючи перед присутніми, Сергій Васильович повідомив, що вакцинація на сьогоднішній день є основним рятівним засобом від сказу. Головні розповсюдники за його словами - це дикі тварини, а у нашій області та сусідніх - червона лисиця. Він озвучив загальну статистичну інформацію щодо захворювання тварин на сказ. Сергій Москалюк акцентував увагу учасників зібрання на тому, що розповсюдження вакцини буде здійснюватися шляхом розпилювання з літаків на лісові угіддя.  
    Також прозвучали доповіді щодо функціонування профільних галузей, таких як - охорона здоров'я, освіта, сільське господарство, соціальний захист, Держгеокадстр, управління фінансів, служба у справах дітей тощо.
     Підсумки наради підвів голова райдержадміністрації Олег Батюк, визначивши поточні завдання керівникам.  Він наголосив на відповідальності кожного за свою галузь чи сектор роботи, дотриманні пріоритетних напрямків розвитку.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018