Новини
 
                                                  
                 
                                                                                  
17.09.2018 року                                                                                              
Чемеровеччина взяла участь у сільськогосподарській виставці «Агро-Поділля 2018»
    Минулої суботи у Хмельницькому відбулася сільгосподарська виставка «Агро-Поділля 2018». Кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств були представлені кожним районом області, закладами профтехосвіти, окремими вищими навчальними закладами та лісовими господарствами.         У виставці взяли участь голова райдержадміністрації Олег Батюк, представники управління агропромислового розвитку РДА, відділу осввіти, культури, молоді та спорту, с/г підприємства району. Чемеровеччина була представлена такими агроформуваннями: СВК «Летава», ПП «Аграрна компанія - 2004», Чемеровецький молокопереробний завод,  ТОВ «П'ятничанське», ТОВ «Енселко-Агро», фермерське господарство «Макс-Агро», Мрія Фармінг Поділля, ТОВ ВП «Агрофірма Жердянське», ТОВ «Аграрний край».
    Зі словами вітання до учасників 31-ї виставки «Агро - Поділля 2018» звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та висловив вітання від імені Президента України Петра Порошенка.
  «Сьогодні хлібороб Хмельниччини- це справді поважна людина, до якої треба підходити з відкритим серцем і всіляко допомагати як з боку влади, так і кожному з нас. Завдячуючи нашим хліборобам, Хмельниччина є лідером в Україні з розвитку агропромислового комплексу», - сказав Вадим Миколайович. Голова адміністрації висловив сподівання, що сьогоднішня виставка дасть можливість кожному віднайти для себе нових партнерів та постачальників, поділитися досвідом роботи, популяризувати сільськогосподарську продукцію, аби надалі розвивати своє виробництво та створювати нові робочі місця.
    На «Агро Поділлі-2018» можна було не тільки ознайомитися з сучасною сільгосптехнікою, а й придбати різні наїдки, саджанці, овочі. Також на виставці було встановлено рекорд України в номінації «розмір» за кондитерські вироби, а саме коровай розміром 5х5 метрів з 8700 мафінів, на якому зображена найбільша мапа Хмельниччини.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018