Новини
 
                                                  
13.09.2018 року                                                         
                               
Сильна демократія має стати зброєю для України, - глава Інституту IRI на зустрічі з Володимиром Гройсманом
Сильна демократія має стати зброєю для України, яка переживає непростий етап становлення й розвитку. Про це сказав глава Міжнародного республіканського інституту (IRI) Деніел Твайнінг під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.
Заснований у 1983 році Міжнародний республіканський інститут є неприбутковою неурядовою організацією, яка пропагує цінності демократії, розвитку громадянського суспільства та захисту прав людини. Протягом останніх 25 років Наглядову раду Інституту очолював сенатор Джон Маккейн. І зараз Інститут активно співпрацює з представниками Конгресу і Сенату США - в тому числі в питаннях підтримки демократичного розвитку України та реформ, що проводить український Уряд.
«Для нас це велика честь бути сьогодні в Києві і засвідчити 100-відсоткову підтримку вашої держави, - зазначив Деніел Твайнінг. - Довгий час наглядову раду інституту очолював сенатор Джон Маккейн. І зараз ми продовжуємо його місію щодо України».
«Ви виконуєте важливу місію в Україні, - зазначив зі свого боку Прем'єр-міністр України. - І наші відносини з США, особливо в цей історичний період, цінні для нас».
Керівник Міжнародного республіканського інституту наголосив, що в умовах конкурентного світу питання розвитку - економічного й політичного - набувають особливого значення.
«США підтримує вас, ваші реформи і ваші дії», - додав Деніел Твайнінг і зазначив, що однією з найважливіших урядових реформ вважає реформу децентралізації.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018