Новини
 
                                                  
12.09.2018 року      
                      
Нарада із головами та секретарями сільських рад району
    Головою райдержадміністрації Олегом Батюком проведено нараду із головами/секретарями   сільських рад району. У процесі зібрання було розглянуто кілька питань.
   Районний військовий комісар Павло Джигун розповів про проведення чергового призову на строкову службу, відповідальність посадових осіб за проведення якісного оповіщення та військовий облік.
    Про стан цивільного захисту населення в сільських/селищних радах повідомив завідувач сектору з питань цивільного захисту населення РДА Анатолій Павліковський.
    Із інформаціями про встановлення меж населених пунктів та розробку нормативно-грошової оцінки земель, державну підтримку галузі тваринництва, проведення лабораторних досліджень питної водопровідної, криничної води та паспортизації сміттєзвалищ ознайомили, відповідно начальник відділу у Чемеровецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олена Джигун, начальник фінансово-господарського відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Людмила Рудніцька, завідувач Чемеровецьким лабораторним відділенням Державної установи Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України Василь Мазур.  
    Наступні питання - про стан виконавської дисципліни в органах місцевого самоврядування, перевірку рішень виконавчих комітетів щодо дотримання вимог чинного законодавства. По них виступили - завідувач сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації Інна Мельничук та завідувач юридичного сектору Олена Загородна.
     Також під час зібрання присутні заслухали питання про розповсюдження пероральної вакцини для диких м'ясоїдних тварин на території району. 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018