Новини
 
                                                  
10.09.2018 року                                                            
                          
В.Лозовий: За індустріальними парками - відродження промисловості області, тисячі нових робочих місць та висока заробітна плата
7 вересня у Вінниці розпочав свою роботуVI Міжнародний інвестиційний форум, участь у якому взяли Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, представники Уряду, місцевої влади, іноземні делегації, бізнесмени. До заходу долучився і голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий.
Організатори форуму поставили на меті налагодити тісну економічну співпрацю з інвесторами, дати новий поштовх розвитку регіону, представити усім зацікавленим сторонам його інвестиційні можливості у різних секторах промисловості, сільського господарства, туризму, тощо.
Окрім того, Володимир Гройсман у рамках свого робочого візиту взяв участь у урочистому відкритті Вінницького кластеру холодильного машинобудування. Підприємство стало частиною Вінницького технопарку, що визнаниий одним із найперспективніших регіональних інноваційних проектів у наші державі. Завод з виробництва холодильного обладнання - перше підприємство, що розпочне свою роботу в індустріальному парку. Наразі тут вже працює понад 300 робітників, до кінця року планується, що їх має бути 750. Передбачається, що обсяги реалізації продукції на початку складатимуть 400 млн грн/рік, а після реалізації ІІ черги - близько 700 млн грн/рік.
Як зазначив Прем'єр, відкриття нових підприємств - це результат політики держави, направленої не тільки на індустріальний розвиток та залучення інвесторів, а й на подолання негативних тенденцій трудової міграції.
«У багатьох регіонах країни сьогодні будуються майже 50 нових виробництв. В цілому в Україні вже створено більше 18 індустріальних парків. Це говорить про те, що Україна з сировинної країни у перспективі буде високотехнологічною, промисловою країною, де створюється національний продукт і додана вартість», - додав Володимир Гройсман.
Вадим Лозовий, який також мав змогу побувати на новому підприємстві, зазначив, щонаочно оцінив масштаби проекту і вважає цей досвід дуже важливим:“Ми вже давно ведемо мову про будівництво індустріальних парків у нашій області, адже прекрасно розуміємо, які перспективи відкриються для розвитку нашого краю завдяки реалізації таких проектів. Можна без перебільшення сказати, що саме за індустріальними парками - відродження багатьох галузей промисловості області, створення тисяч робочих місць та значне підвищення рівня заробітних плат.”
“Сьогодні я на власні очі побачив, як це роблять наші вінницькі колеги, і завдяки цьому маю більш чітке бачення того, куди маємо рухатись на Хмельниччині. Найголовніше, що зараз потрібно, і до чого особисто я та моя команда будемо докладати усіх зусиль - це створення сприятливих умов для майбутніх інвесторів,” - наголосив голова облдержадміністрації.
 
Інформацію підготовлено з використанням
матеріалів з офіційного сайту Вінницької ОДА
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018