Новини
 
                                                  
                                
10.09.2018 року                                    
                   
На апаратній нараді розглянули питання щодо стану протипожежного захисту навчальних закладів району
   Відбулася апаратна нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ державної форми власності. Порядком денним зібрання було передбачено розглянути декілька питань. Нараду провів голова РДА Олег Батюк.
    Про протипожежний захист навчальних закладів району інформував начальник районного сектору ДСНС у Хмельницькій області Віталій Паламар. Віталій Петрович повідомив, що з початку 2018 року у Хмельницькій області було зафіксовано декілька пожеж у навчальних закладах. Виступаючи перед присутніми, він проаналізував забезпечення шкіл та дитячих садків Чемеровецького району засобами протипожежного захисту. Доповідач вказав на окремі недоліки, які були виявлені під час об'їзду ЗОШ і ДНЗ. Також Віталій Паламар акцентував увагу учасників зібрання на стані дотримання навчальними закладами норм протипожежного захисту.
     З цього приводу свої доповнення озвучила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Царук. Заслуховуючи інформацію Оксани Леонідівни по даному питанню, голова райдержадміністрації Олег Батюк доручив їй активізувати роботу та тримати на контролі ситуацію щодо укомплектації і забезпечення шкіл вогнегасниками.   
    Також заслухано питання про роботу районних служб за минулий тиждень.
    Зважаючи на актуальність та важливість порушених питань, Олег Богданович та інші учасники наради внесли свої конструктивні пропозиції, висловили думки та запропонували їх втілити у життя.
     Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Олег Батюк зосередив увагу присутніх керівників щодо вироблення чіткої стратегії дій по розв'язанню актуальних завдань сьогодення, від чого в подальшому залежатиме успіх реалізації будь-якої справи.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018