Новини
 
                                                  
04.09.2018 року                                                            
                              
Україна та Австрія продовжуватимуть співпрацю в економічній сфері на всіх рівнях - зустріч Президента України з Федеральним канцлером Австрії
Під час сьогоднішніх перемовин Президента Петра Порошенка та ФедеральногоканцлераАвстрії СебастіанаКурцабуло досягнуто низку домовленостей, а також обговорювалосяторгівельне співробітництво двох країн.
«Ми говорили про наші торговельні відносини. Буквально декілька днів тому виповнилася перша річниця з дня вступу в дію Угоди про асоціацію після її ратифікації, і сьогодні в Київ прибула потужна делегація австрійського бізнесу з Тіролю», - констатував Петро Порошенко.
«Ми, безумовно, вітаємо їїйвважаємо, що зростання прямих іноземних інвестицій, економічне зростання, яке відбувається в Україні, і початок процесу приватизації є надзвичайно важливим для нашого співробітництва, і впевнений в тому, що ми будемо продовжувати цю ефективну співпрацю на всіх рівнях», - висловив впевненість Глава держави. За його словами йдеться і про діалог на рівні президентів, делегацій.
«Ми чекаємо пана президента з візитом. Япопросив пана Себастіана передати моє запрошення. Також ми запросили австрійську делегацію на роковини Голодомору у листопаді», - додав він.
Себастіан Курц у свою чергу подякував за «хорошу розмову сьогодні» та відзначив традиційно дружні відносини Австрії і України.
«Вони відзначаються співпрацею у дуже багатьох галузях. Австрія є одним із найбільших інвесторів в Україні, йсаме сьогодні приїхало декілька австрійських підприємців, які хочуть поглибити свої інвестиції в Україні і будуть проводити з цього приводу в Україні переговори», - констатував Федеральний канцлер.
«У зв'язку з цим ми дуже раді, що є позитивний економічний розвиток в Україні - це дуже добре і для іноземних інвесторів, зокрема австрійців, і це дуже позитивно для людей тут, в країні, і для всієї України», - додав він.
Себастіан Курц також відзначив проведені в Україні реформи, особливо в частині боротьби з корупцією. На його переконання це є важливим для пришвидшення економічного зростання нашої держави, що «є вирішальним для українського населення, для розвитку України».
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018