Новини
 
                                                  
29.08.2018 року                                                            
                            
Прем'єр-міністр про освітню реформу: Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність наших дітей
Реформа освіти, яка вважається однією з ключових реформ Уряду України, - це довгостроковий процес, результати якого будуть відчутні лише за 10-12 років. Але відповідальність за майбутнє дітей, їх успішність і конкурентоздатність - питання сьогодення. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
«Процес навчання потрібно починати з дошкільної освіти. Це все має бути єдина система - конкурентна, сучасна, мобільна, - сказав Прем'єр-міністр. - Ми закладаємо основу змін і маємо нести спільну відповідальність за їх впровадження».
У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що лише на програму оновлення початкової школи виділено 1 млрд грн. Але рівень використання коштів ледве перевищує половину.
«Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність дітей. Ми не маємо право забирати у них єдиний в житті шанс на якісну освіту. Наголошую: до 2020 року завдання Уряду - щодо доступу до дитячих садочків, щодо оновлення програм та оснащення шкіл - має бути виконане», - зазначив Володимир Гройсман.
Одночасно він звернув увагу, що школа - «це не тільки стіни й парти і програми, а ще й вчитель, який має відчувати повагу».
«Протягом 10 років Україна має стати державою з високою якістю освіти, коли ми не тільки навчаємо дітей, а й поширюємо напрацьований досвід», - додав Глава Уряду.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018