Новини
 
                                                  
27.08.2018 року                                                                
                               
Актуальні питання розглянуто на апаратній нараді
     У своєму кабінеті голова райдержадміністрації Олег Батюк проводив планову нараду.  На засіданні розглядалися питання, які є актуальними на сьогодні. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів, районних організацій та установ.
     Про роботу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі і землекористувачам розповів начальник відділу екології та природних ресурсів РДА Юрій Завальнюк.  Юрій Анатолійович повідомив, що у 2017 році районною державною адміністрацією було проведено 6 засідань комісії, за результатами яких нараховано 603 тис. 690 грн. збитків 24 землекористувачам. Усі матеріали по роботі комісії було передано до прокуратури району. У січні-лютому на засіданнях комісії розглядалися підсумки роботи за 2017 рік, аналізувалися юридичні та інші аспекти за наслідками перевірки прокуратури. Враховуючи, що за період січня-лютого збитки не нараховувалися, матеріали по роботі комісії не подавали. У 2018 році за його словами було проведено 6 засідань комісії, нараховано 17 тис. 533 грн. збитків 4 землекористувачам. В червні було проведено одне засідання даної комісії. Напрацьовано плани по співпраці із сільськими радами району. Доповнив виступ Юрія Завальнюка голова адміністрації Олег Батюк. Він доручив активізувати роботу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та висловив пропозицію про те, щоб сільські ради району на розгляд комісії подавали інформацію по проблемних питаннях землі.
    Завідувач сектору з питань цивільного захисту Анатолій Павліковський у своєму виступі говорив про стан захисних споруд. Анатолій Григорович охарактеризував по району загальний стан споруд, призначених для захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій або воєнних дій. Також він назвав їх перелік та озвучив класифікацію.
    Окрім вищенаведених питань, на нараді заслухано інформації щодо роботи та планів на майбутнє у профільних галузях економіки. 
     Голова адміністрації Олег Батюк, підводячи підсумки наради, націлив присутніх на засіданні керівників структурних підрозділів РДА, держустанов на реалізації пріоритетних завдань сьогодення та дотриманні у своїй роботі виконавської дисципліни.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018