Новини
 
                                                  
24.08.2018 року                                                                
                                  
Привітання голови РДА із Днем незалежності України
    
Шановні жителі району сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності  Днем незалежності України! День незалежності, без сумніву, - це найвеличніший день для нашої країни.Це не просто День народження держави. Це свято пам'яті про усі покоління, що будували націю і боролись за державність, про наших Героїв, які мужньо творили Революцію гідності. День слави та шани нашим військовим, які сьогодні роблять все можливе для спільної перемоги і встановлення миру в державі.
     Сьогодні наше завдання - зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України. Зараз лише одне має вирішальне значення: наша ненька Україна і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.
     З нагоди національного свята нашої держави бажаю, щоб на українській землі засяяло сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною нехай завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Зичу міцного здоров'я, щастя, родинного добробуту, миру, сили і наснаги у всіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює на нові звершення в ім'я незалежної Української держави!
 
З повагою,
голова райдержадміністрації   О.Батюк                                                                       
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018