Новини
 
                                                  
24.08.2018 року
 
                                                                                                          
Делегація від Чемеровеччини взяла участь у заходах з нагоди 27-ї річниці незалежності України
   Делегація Чемеровецького району, у складі голови райдержадміністрації Олега Батюка, голови районної ради Світлани Павлишиної, голови Чемеровецької селищної ради Олександра Собаня, голови Гуківської сільської ради Петра Ільницького, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Наталії Фуртель, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Оксани Царук, представників культури та інших взяла участь в обласних заходах з нагоди відзначення 27 - ї річниці незалежності України.
    Офіційна церемонія відзначення у Хмельницькому Дня Незалежності пройшла на сцені, яку встановили на майдані. Розпочався захід з
переглядом виступу Президента України Петра Порошенка перед учасниками військового параду в місті Київ. Зі святом гостей області вітали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Олександр Симчишин. Вони подякували трудівникам - подолянам за звитяжну і наполегливу працю, говорили про значення Дня незалежності для українського народу, побажали миру, добробуту, подальших здобутків. Кращих представників Хмельниччини було нагороджено грамотами та іншими відзнаками.
    До уваги жителів міста та області були представлені експозиції районів, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад з інсталяцій з природних матеріалів, виставок-ярмарків художніх виробів майстрів народного мистецтва; експозицій старовинного одягу, предметів. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з фотовиставкою «Ми йшли до тебе, Незалежність!», «Українки - найчарівніші у світі», а також скуштувати шматочок 27 - метрового «Пирога єднання», над створенням якого працювали представники з усіх куточків області, у тому числі і нашого району.
     Окремої уваги серед присутніх викликала презентація проекту «Нація», де було продемонстровано півсотні старовинних українських костюмів, що збереглися до наших днів.       
     Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний оглядаючи експозицію Чемеровецького району висловили щиру вдячність нашій делегації за вагомі здобутки у розбудові Хмельниччини.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018