Новини
 
                                                  
   
23.08.2018 року                                                                                                   
Єднаймося в ім'я незалежності України
     У смт Чемерівці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 27 - ї річниці незалежності України. У заході взяли участь представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи райцентру, громадськість. Розпочалися заходи на центральній площі селища. Тут було проведено кілька хореографічних номерів на патріотичну тематику. Також здійснено підняття Державного Прапора України. Синьо-жовте полотнище осяяло блакить неба, як символ незалежності і державності нашої рідної неньки - України.
                                                                                      
 
  
       
 Далі відбулося покладання квітів до пам'ятника борцям за незалежність. Продовжились урочисті заходи у Будинку культури. Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Олег Батюк, який у своєму виступі відмітив: «У житті кожної нації є події, які визначають її місце в світовому просторі та шляхи подальшого розвитку. Саме 27 років тому проголошення незалежності стало закономірним завершенням довгого і тернистого шляху, який здолав народ України до самоствердження та здобуття свого права на свободу. Поява суверенної української держави стала могутнім стимулом для єднання світового українства навколо ідей демократії та національної свідомості.
      Безумовно, останні роки незалежності стали випробовуванням для усіх нас - випробовуванням на зрілість, самоповагу, толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України здатний поліпшити життя у своїй власній державі - тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів наших земляків - патріотів. 
    Сьогодні ефективна політика влади забезпечує курс на утвердження України в якості сильної європейської держави. Тож нині наше завдання - консолідувати зусилля задля досягнення економічної стабільності держави, області, Чемеровеччини та поліпшення добробуту наших громадян. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця стануть запорукою щасливого майбутнього наших дітей та онуків…».
     Вітальне слово висловили також голова районної ради Світлана Павлишина та голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань.
     Грамотами та цінними подарунками було нагороджено кращих працівників галузей господарювання Чемеровеччини.
     Гарний концерт з нагоди свята української державності подарували аматорські колективи району.

 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018