Новини
 
                                                  
22.08.2018 року                                                           
                                      
Прем'єр-міністр про соціальні ініціативи Мінсоцполітики: Треба захистити людей і ретельно підготуватися до монетизації субсидій
Прем'єр-міністр України вважає, що ключовими завданнями Міністерства соціальної політики в контексті реалізації програми надання субсидій домогосподарствам є ефективний захист і ретельна підготовка до процесу монетизації субсидій. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду, коментуючи пропозицію Мінсоцполітики створити реєстр субсидіантів.
«Потрібно захистити людей і ретельно підготуватися до процесу монетизації субсидій, коли ми запровадимо допомогу людям живими коштами», - сказав Прем'єр-міністр.
Він також нагадав, що сьогодні активно проходить процес перепризначення субсидій на наступний опалювальний сезон. «У процесі перепризначення - звертаюся до кожного робітника - будь ласка, ввічливо, з повагою надати ту підтримку родинам, які цього потребують. Допоможіть кожному, хто цього потребує. Це моя не просто настанова, а прохання. Розраховую, що ваші серця будуть чуйними. А голові Мінсоцполітики (Андрію Реві) - прошу звертати увагу на якість надання послуг, аби ніхто не відчував себе приниженим. Це неприпустимо», - додав Володимир Гройсман.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018