Новини
 
                                                  
22.08.2018 року                                                        
                                         
Участь у засіданні комісії ТЕБ та НС
    Заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов, завідувач сектору з питань цивільного захисту Анатолій Павліковський взяли участь в обласній комісії ТЕБ та НС, яка проходила в селекторному режимі. Під час зібрання розглядалося питання про підведення підсумків комплексної перевірки діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів і інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, що проводилась Державною службою України з надзвичайних ситуацій в період з 13 серпня по 23 серпня 2018 року. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України в період з 13 по 23 серпня 2018 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводилась комплексна перевірка територіальної підсистеми нашої області та діяльності місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту.
З інформацією про підсумки роботи комісії учасників засідання ознайомив Тарас Поліщук - заступник голови комісії, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України.
Як зазначив Тарас Васильович, членами комісії перевірено цілу низку різноманітних питань, що стосувалися роботи територіальної підсистеми цивільного захисту, зокрема, готовність органів влади до попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій різних рівнів, обізнаність посадовців із своїми обов'язками у разі виникнення таких ситуацій, рівень налагодженості координації дій підрозділів, наявність необхідної документації, планів, розпоряджень, тощо. Також перевірявся стан захисних споруд, матеріально-технічне забезпечення, робота систем оповіщення про НС, протипожежні засоби, аварійно-рятувальне обладнання і багато іншого. Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у Хмельницькій області оцінюється як «
відповідає вимогам».
   По винесених питаннях прийнято відповідні рішення та надано доручення.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018