Новини
 
                                                  
  
21.08.2018 року                                                                                                   
Здійснено виїзний прийом громадян головою РДА
    На території Вільховецької та Вівсянської сільської ради голова райдержадміністрації Олег Батюк провів виїзний прийом громадян. У ході виїзного прийому було порушено ряд соціальних питань. Зокрема, про медичну реформу, децентралізацію, надання житлових субсидій, монетизацію субсидій тощо. На виголошені запити було надано вичерпні відповіді та роз'яснення.
   Перебуваючи на виїзному прийомі громадян голова адміністрації відвідав об'єкти соціально-культурної сфери. Цьогоріч під час підготовки до нового навчального року було здійснено перекриття даху Вільховецької ЗОШ.  Профінансували роботи - ТОВ «Енселко-Агро» у рамках угоди про соціальне партнерство. Загальна вартість складає - 228 тис. грн. Окрім того у найближчому часі планується будівництво моно-амбулаторії з житлом для лікаря та з повним табельним оснащенням за державні кошти, що покращить якість надання первинної медичної допомоги у с.Вільхівці. Розроблена проектна-кошторисна документація вартістю біля 6 млн. грн. У ці кошти теж входить закупівля автомобіля.
    За зверненнями щодо відновлення тротуару по вулиці Транспортній, встановлення  пристрою примусового обмеження швидкості Олег Богданович у с.Вівся оглянув дорогу. З сторони водіїв наявні грубі порушення - вони здійснюють об'їзд  «лежачих поліцейських» по краю узбіччя, також виникає загроза ДТП. Окрім того люди просять вирішити питання щодо встановлення кладки через міст. Наразі підготовлені листи на Службу автомобільних доріг та ДП «Хмельницький облавтодор» стосовно вирішення проблемних питань на дорозі Р-48 у с.Вівся.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018