Новини
 
 
                                             
07.08.2018 року                                                                                                   
У Чемерівцях відбулося відкриття Кубка України з боксу серед жінок та відбіркового до Чемпіонату світу
    Сьогодні на базі Чемеровецького спорткомплексу відбулося відкриття Кубка України з боксу серед жінок, відбіркового до Чемпіонату світу та відкритого Всеукраїнського турніру серед жінок - молоді, юніорок та дівчат. Спортивний захід такого рівня на теренах Чемеровеччини проходить уперше.    
   Урочисте дійство розпочалось із музичних виступів та параду учасників змагань. Звучить Державний Гімн України. Далі відбулося  підняття Державного Прапору України. Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань та інші, які привітали учасників і гостей змагань, побажали спортсменам - великих успіхів та перемог. У турнірі взяли участь спортсменки із різних областей України, а також команди із Литви та Молдови тощо. Чемеровеччину представляють Олександра Джигун (вагова категорія 59 кг) та Дарина Чуба (вагова категорія 76 кг) - учасниці Хмельницької обласної збірної команди з боксу.
Майстерність, зібраність з силами, хороший настрій, жага до перемоги спостерігались у кожному поєдинку.  Кожен демонстрував достойний результат.
   Свято боксу, яке відбувається за ініціативи Хмельницької обласної федерації боксу, за підтримки Чемеровецької райдержадміністрації, Чемеровецької районної ради, Чемеровецької селищної ради та спонсорів проходитиме з 07 по 12 серпня.   
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018