Новини
 
                                                  
16.04.2018 року                                                             
                
Радилися, ділилися думками
     Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій і установ відбулася у райдержадміністрації. Провів її керівник органу виконавчої влади району Олег Батюк. Учасниками зібрання було розглянуто декілька питань.
     Про декларування доходів за 2017 рік розповів заступник начальника інспекції - начальник Чемеровецького відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ Валентин Лук'янов. Валентин Євгенович повідомив про задекларовані протягом минулого року доходи від фізичних і юридичних осіб та озвучив суму податків, які надійшли до районного бюджету. Виступаючий також відповідав на запитання учасників зібрання.
    У процесі наради було заслухано інформації про стан справ у галузях сільського господарства, соціального захисту, медицини, освіти, цивільного захисту населення тощо.  
    Голова райдержадміністрації Олег Батюк подякував усім, хто долучився минулого тижня до посадки лісових насаджень на базі Вишнівчицького лісництва та заходів з благоустрою у смт Чемерівці. Виголошені в ході обговорення питань думки були взяті до уваги головою РДА та перебуватимуть на його особистому контролі. По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018